Strona lotniska
START

Parking Lotnisko Gdańsk

Parking przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo

800 m (1 min.) od terminala
4,9 271 opinii z Google
Wybierz sektor
Rainbow Tour
Travelplanet
TUI
Coral Travel
Rainbow Tour

Wybierz miejsce na parkingu przy lotnisku Rębiechowo

800 m (9 min. pieszo) od terminala

Gwarancja najniższej ceny

Znalazłeś podobny parking w niższej cenie?

Jesteśmy pewni, że oferujemy najlepsze parkingi w najniższej możliwej cenie dlatego jeśli po zarezerwowaniu miejsca znajdziesz taniej podobny parking zwrócimy Ci różnicę w cenie.

Gwarancja najniższej ceny

Jak dojechać na parking lotnisko Gdańsk?

START PARKING PLUS
START PARKING PREMIUM
ul. Spadochroniarzy 21, Gdańsk Rębiechowo

Dojazd na Parking Rębiechowo od strony Obwodnicy Trójmiasta (S-6)

Najłatwiej dojechać na START Parking Rębiechowo od strony Obwodnicy Trójmiasta (trasa S-6). Zgodnie ze znakami kierującymi do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy należy zjechać na ulicę Słowackiego i jechać nią w stronę lotniska, aż do ronda zlokalizowanego przy samym lotnisku w Gdańsku. Na tym rondzie (po lewej stronie znajduje się budynek Terminalu) należy skręcić w prawo w ulicę Spadochroniarzy. Parking przy lotnisku Gdańsk znajduje się po lewej stronie około 400 m od ronda, tuż za szeregiem zabudowań znajdujących się po prawej stronie. 

Galeria

Parking strzeżony lotnisko Gdańsk - bezpieczeństwo w cenie

Masz zarezerwowany lot i planujesz przyjechać na lotnisko Rębiechowo samochodem? Zadbaj o bezpieczeństwo swojego pojazdu i wybierz nasz parking przy lotnisku w Gdańsku. Dlaczego Twój samochód będzie z nami bezpieczny? Oferujemy Ci miejsce parkingowe na ogrodzonym terenie z całodobowym monitoringiem.

Parking Rębiechowo - jakie udogodnienia proponujemy?

Udowadniamy, że najwyższa jakość w najniższej cenie jest możliwa. Naszym największym atutem, pomijając kwestie bezpieczeństwa, jest bliska odległość od terminalu lotniska w Gdańsku. Samochód zaparkujesz zaledwie 800 metrów od obiektu, to niecałe 10 minut drogi piechotą. Nasz parking czynny jest przez całą dobę, dlatego nie musisz się martwić, jeśli Twój samolot startuje lub ląduje w bardzo wczesnych albo nocnych godzinach.

Gdansk Airport Parking - jak zarezerwować?

Nasz parking oferuje zarówno pobyt krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Rezerwacji możesz dokonać w prosty sposób za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wystarczy, że podasz datę wylotu oraz powrotu. Kolejne kroki rezerwacji to podanie swoich danych kontaktowych, dokonanie płatności oraz pobranie i wydrukowanie otrzymanego biletu. Kilka kliknięć i gotowe. Teraz możesz w pełni cieszyć się podróżą bez obaw o swój samochód. Opłacenie rezerwacji to gwarancja wolnego miejsca parkingowego.

Parking lotnisko Gdańsk cennik

START Parking Rębiechowo to najtańszy parking lotniskowy. Ceny za miejsce parkingowe zaczynają się od kilku złotych za dzień postoju. Ponadto oferujemy atrakcyjne zniżki za parking długoterminowy. Cena za jeden dzień postoju zmniejsza się wraz z wydłużaniem się czasu rezerwacji.

Parking lotnisko Gdańsk Rębiechowo - niezbędne informacje

Nowoczesny Port Lotniczy Gdańsk oferuje regularne połączenia do wielu zakątków Europy. Wybierając nasz parking przy lotnisku w Gdańsku, podróżujesz z myślą, że Twój samochód jest bezpieczny i dobrze strzeżony. Nie czekaj, zarezerwuj tani, sprawdzony i polecany przez tysiące Klientów parking na lotnisku Rębiechowo.

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 14 lat lider rynku
  • 4 300 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów

START Parking to największa sieć parkingów przy lotniskach w całej Polsce

Wybierz sektor